O CO
CHODZI ?

Naszą pasja to rower, hamak i dźwięki natury. Nie ma nic lepszego niż poranek w lesie, nad jeziorem czy kolacja przy ognisku, tam gdzie akurat chcesz się zatrzymać. To daje nam poczucie wolności, możliwość oderwania się chodź na chwilę od codziennej rutyny.

Planowanie weekendowego wypadu pieszo w góry czy rower nad jeziorem nie jest wcale prostym zadaniem. Po pierwsze ogranicza nas miejsce, posiadając tylko plecak czy kilka sakw rowerowych musimy dobrze zaplanować nasz ekwipunek. Inną sprawą jest wypad kamperem czy samochodem na biwak, chodź wiemy że i tam każdy centymetr sześcienny w bagażniku jest na wagę złota.

Często w weekend pakowałem hamak, wsiadałem na rower i ruszałem gdzieś nie daleko nad staw do lasu, rozbijałem obóz i leżałem 🙂

I wtedy odzywał się mój żołądek …

Tak rozpoczęła się przygoda z Food Slow. Czyli możliwość przyrządzania prostych jednogarnkowych posiłków w domu czy na wyjeździe, takich które łatwo i wszędzie ze sobą zabierzesz.

Samotna czy wspólna wyprawa oraz przygotowywanie posiłków w domu czy na świeżym powietrzu to coś co cenimy najbardziej. Bo nie ma nic lepszego niż spędzone chwile na domówce ze znajomymi lub kolacja przy ognisku nad jeziorem, czy tam gdzie akurat chcecie się zatrzymać.

Robisz imprezę ? Przygotuj deskę kanapek z wołowiną wszystko szybko i prosto w jednym naczyniu. Jedziesz na weekend ? Zabierz turystyczną kuchenkę gazową i jeden garnek lub małą kratkę grillową pod którą rozpalisz ognisko. Nie masz ? Kup jednorazowego grilla w pobliskim sklepie.

Zbieraj ekipę na i oderwij się chodź na chwilę od codziennej rutyny. Pozostaje tylko zabrać kilka gotowych, spakowanych próżniowo, wolno gotowanych dań i w drogę.

POLECAMY

Pyszne i zdrowe dania zawsze z Tobą –w górach, lesie czy w podróży